Specjalista ds. skupu (Małopolska)

scheme image

OSI - informacje

Jako międzynarodowa firma z sektora spożywczego, należymy do działającej na całym świecie, zarządzanej przez właściciela Grupy OSI. Jesteśmy liderem w rozwoju i produkcji wysokiej jakości produktów dla gastronomii i sprzedaży detalicznej.

Nasz zakład w Chróscina poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. skupu (Małopolska).

Zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z hodowcami bydła
  • bezpośredni skup bydła w gospodarstwach rolnych
  • audytowanie warunków bytowych bydła
  • certyfikacja gospodarstw

Nasze oczekiwania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca
  • motywacja do pracy i zaangażowanie
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B

Co oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • narzędzia do pracy (auto służbowe z możliwością użytkowania w celach prywatnych, telefon służbowy, pakiet odzieży)
  • szkolenie przygotowujące do pracy przedstawiciela
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy językowe)
  • dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, dopłaty do wczasów dziecka, paczki dla dzieci, MultiSport, mięso na święta)
  • Sra. Anna Rogowska
  • koordynator ds. rekrutacji, specjalista ds. HR, kadr i płac
  • +48 65 5430146