Przetwórca mięsa - operator

scheme image

OSI - informacje

Jako międzynarodowa firma z sektora spożywczego, należymy do działającej na całym świecie, zarządzanej przez właściciela Grupy OSI. Jesteśmy liderem w rozwoju i produkcji wysokiej jakości produktów dla gastronomii i sprzedaży detalicznej.

Nasz zakład OSI Food Solutions Poland Sp.z o. o. w Ostróda poszukuje pracownika na stanowisko Przetwórca mięsa - operator.

Opis stanowiska pracy:

  • Praca w strefie przyjęcia i kontroli surowca
  • Obsługa systemu mieszania i rozdrabniania
  • Obsługa i eksploatacja innych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Współpraca z Działem Technicznym
  • Obsługa wewnętrznych systemów informatycznych firmy
  • Przygotowywanie i rejestrowanie danych produkcyjnych

Dołącz do nas jeśli:

  • Posiadasz uprawnienia do jazdy wózkami widłowymi
  • Szybko uczysz się nowych zagadnień
  • Masz doświadczenie w pracy związane z operowaniem wózkiem widłowym
  • Cechuje cię chęć rozwoju
  • Umiesz dobrze organizować pracę, myślisz logicznie i szybko reagujesz w sytuacji awaryjnej oraz cechuje cię wysoka komunikatywność
  • Doświadczenie w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

Jesteśmy firmą o płaskiej strukturze, sprawnych procesach decyzyjnych oraz wyraźnej orientacji na klienta, na specyficznym rynku, w którym funkcjonujemy. Wiemy, że zaangażowanie naszych pracowników jest podstawą naszego sukcesu. Dlatego też wspieramy Państwa poprzez sprawne wdrożenie w wykonywaną pracą i  zapewnienie możliwości rozwoju, zgodnie z Państwa umiejętnościami.

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej, rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na pracę
  • Świadczenia socjalne
  • Opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie pracownicze
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach